PryCaster MDP 2019

Ostatnie tygodnie były dla mnie bardzo pracowite i szalenie  intensywne. Postanowiłem sobie zrobić zasłużony urlop od internetu. I pracy w ogóle. Nie było mnie w sieci prawie dwa tygodnie.

Niemniej jako bloger i podcaster do końca nie potrafiłem zapomnieć, tak na 100 procent, o swojej pasji. I mimo urlopu tematy te do końca mnie nie opuszczały. W wolnych chwilach myślałem trochę o tym, co wkrótce przyjdzie mi napisać i nagrać. Poza tym 28 września 2019 roku  w Poznaniu odbyła się konferencja dla Podcasterów i musiałem tam się pojawić. Bardzo tego chciałem. Czekałem na ten dzień i mnie nie rozczarował. Szykuję się już na kolejny PryCaster, za rok.

Wystąpili świetni mówcy i podcasterzy. Dzięki nim pojawiło się w mojej głowie wiele nowych informacji, a przede wszystkim pomysłów.

Od wielu lat marzyłem o poznaniu i porozmawianiu  z dwoma osobami, które były prelegentami. Była to Joanna Ceplin i Marek Jankowski. Mam też z nimi zdjęcia, lecz na razie pozostaną wyłącznie dla mnie. Może za jakiś czas je opublikuje, gdy nadejdzie odpowiednia pora.

Miałem też okazję poznać kilku aktywnych podcasterów, a może nawet kilku przyszłych podcasterów. Czas pokaże. Trzymam za ich pomysły kciuki. Zwłaszcza za podcast o elektryce, który chce realizować córka z ojcem. To może być mega ciekawa audycja, bo widać w tej dwójce fascynację tym zagadnieniem.

W rozmowach mówiłem innym uczestnikom czym się zajmuje  i jaki podcast nagrywam. Zebrałem dużo pozytywnych komentarzy i słów zachęty, by dalej kontynuować nagrania. Niemal każdy rozmówca podkreślał, że jet to temat ważny, delikatny i trudny.  I w rzeczywistości tak jest.

PODCASTERZY

Marek Jankowski prowadzi  od wielu lat podcast Mała Wielka Firma. Znajdziesz w jego audycjach porady na temat marketingu, sprzedaży, produktywności, zatrudniania i nie tylko – link do MWF.

Poznałem też Hanię i Kasię, które tworzą podcast Torba Reportera. Hanna Bogoryja-Zakrzewska i Katarzyna Błaszczyk napisały książkę „Zdarzyło się naprawdę”. I ta książka jest już  na pierwszej pozycji kolejnych zakupów. Kasia i Hania od wielu lat przygotowują reportaże dla Polskiego Radia. I wnet może będzie reportaż o mnie, blogu i podcaście Skrzywdzone Dziecko. Wstępnie jetem już umówiony. Podcast Torba reportera dotyczy dźwięku i pisania książek. Autorki służą swym doświadczeniem i pomocą podcasterom. Chcesz posłuchać? – oto link do ich nagrań – kliknij w Torba reportera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *